Meie koolist

Traditsioonid

Aastatega on meie koolis välja kujunenud kindlad traditsioonid, mis muudavad kooli omanäoliseks ja eriliseks. Koolipäevi rikastab ainetundide kõrval õppetööd toetavad tegevused – projektid, õppekäigud, spordivõistlused, laulukonkursid, õpilasesinduse tegevus. Oleme mõisakool, mis annab meie noortele eeliseid ja samas seab ka mõningaid piiranguid. Mõisakooli staatusega arvestame ka oma üritusi planeerides.
Aktiivselt tegutsevad algklasside õpetajad, kes korraldavad ühisüritusi meie kõige noorematele: sügispeod, karnevalid, kevadpeod, matkad ja ekskursioonid. Emakeelenädala üritused, teemapäevad ja teatrikülastused ilmestavad koolielu ja on igati õpetlikud.
Keskastme õpilased osalevad innukalt ülekoolilistel ettevõtmistel: tervisepäev ja matkad, mis turgutavad nii keha kui ka vaimu. Sügisel annavad koolielule vürtsi õpetajate päeva ja eesti rahvakalendri tähtpäevade tähistamine. Talv ei möödu ilma lumelinna ehitamiseta ja ülekoolilise jõulupeota. Viimastel aastatel on populaarseks saanud ka uisudiskod.
Kevadel on oodatud keskkonnanädal, emakeelepäev, kohtumised kuulsustega ja Playback show.
Sellesse loetelusse mahuvad veel vastlapäev, sõbrapäev, liikluspäev, tutipäev ja parimate õppurite päev.
Traditsiooniks on saanud ka ülekooliline näitemängupäev, kevadkontsert ja laadad nii sügisel kui ka jõulude eel.
Suve ilmestab üle eestiline projekt “Unustatud mõisad”.

Meie rikkus on tublid ja entusiastlikud õpilased, mõistvad õpetajad ja toetavad lapsevanemad.