Spordi- ja liikumisnädal Puurmani Mõisakoolis 24. september margus

Spordi- ja liikumisnädal Puurmani Mõisakoolis.

Puurmani Mõisakoolis toimub 23.-27.09.2019 spordi- ja liikumisnädal. Võrreldes tavapärase õppetööga võtavad klassid ette erinevaid spordi- ja liikumistegevusi.
Viiakse läbi järgmisi tegevusi (loend ei ole ammendav): õpilastele tutvustatakse jumping-harjutusi batuutidega, mõisapargis viiakse klassidega läbi liikumismäng, 5. klass tutvub maisilabürindiga, 6. kl matkab Puurmanist Hollyfoodi ja tagasi, 3.-4. kl läheb rabamatkale, 1. kl matkab klassivenna koju ja tagasi, 8. ja 9. kl võtavad osa Kauksis RMK õppepäevast.

Puurmani Mõisakool on Liikuma Kutsuv Kool ja osaleb spordinädalal.

Puurmani Mõisakool on Liikuma Kutsuv Kool ja osaleb spordinädalal.