Sõbrapäeva kohvikus ilmutasid õpilased ettevõtlikkust 14. veebruar margus

Sõbrapäeva kohvikus ilmutasid õpilased ettevõtlikkust.

Sõbrapäeval korraldasid Puurmani Mõisakooli 8. klassi õpilased Grettel Liset Möldri ja Berit Kukk sõbrapäeva kohviku. "Mulle andis see hea võimaluse harjutada ettevõtlust, kuidas kulusid ja tulusid arvestada. Meile mõlemale Beritiga väga meeldis ja meie koostöö klappis," lausus Grettel Liset. Kohvik oli avatud 9.00-13.00 vahetundide aegadel. Kooli õpilased ja õpetajad kasutasid head võimalust, et toetada noorte algatust. Kohvikust osteti peaaegu kogu kaup.

Puurmani Mõisakool kuulub alates 2020. a jaanuarist Ettevõtliku Kooli haridusprogrammi võrgustikku. Programm arendab õpilaste initsiatiivi ja ettevõtlikkust ning kuulub kaasaegse innovaatilise õppemetoodika juurde. Rohkem infot siit.