Puurmani õpilased osalevad rahvusvahelises koolide projektis 01. november margus

Puurmani õpilased osalevad rahvusvahelises koolide projektis.

Puurmani Mõisakooli neli õpilast ja kaks õpetajat võtavad 2019. a novembrikuus osa rahvusvahelisest koolidevahelisest projektist. "Projekti asusime ette valmistama juba 2018. a kevadel," sõnas projektijuht Kaija Raud. "Möödunud õppeaasta sügisel said kokku neli partnerit, Ungari, Slovakkia, Soome ja Eesti koolidest. Leppisime kokku, mida me ühiselt Erasmus+ programmi abiga saame teha, et noorte õpikogemust rikastada. Esimene projekti tegevus leiab aset Soomes," lausus ta.
Projekt hõlmab aastaid 2019-2021 ning tegevused toimuvad kaks korda aastas, kevadel ja sügisel. "Projekt seab osalevate õpilaste vanusepiiriks 10-12 eluaastat. Puurmani koolist osalevad välislähetuses kokku 12 õpilast ning Eestis toimuval tegevusel mõned veel lisaks," sõnas kooli direktor Margus Kask.

Projekti rahastab SA Archimedes Erasmus+ programmi "Põhimeede 2, koolidevaheline strateegiline koostöö" vahenditest. Projekti nimetus on "I Do, I Know, I Understand, IT`S ME".