Puurmani Mõisakooli võistkond on maakonna rahvastepalli võistluste meister 15. november margus

Puurmani Mõisakooli võistkond on maakonna rahvastepalli võistluse meister.

Puurmani Mõisakooli 1.-5. klasside tüdrukute võistkond saavutas maakonna rahvastepalli alla 100-õpilasega koolide hulgas 2019. a võistlustel meistritiitli. "Tüdrukud võitlesid väga hästi. Võidutahe oli tugev, võitsime kõik mängud," sõnas juhendaja Maia Võsu. Võistkonnas mängisid: Pauliine Rumvolt, Kaidi Aaviste, Annabel Raud, Kirke Kõressaar, Kärol Kullamaa, Annaliisa Altermann. Õnnitleme Jõgevamaa meistreid ja nende juhendaja Maia Võsut!

Jõgevamaa koolinoorte 1.-5. klasside rahvastepalli meistrivõistlused toimuvad igal aastal. Alla 100-õpilasega koolide võistlused leidsid sel aastal aset 14. novembril 2019 Laiuse Jaan Poska Põhikoolis. Võistlusi korraldab Jõgevamaa Spordiliit Kalju.