Koolis jätkub distantsõpe ja osaline kontaktõpe õppeperioodi lõpuni 19. mai margus

Koolis jätkub distantsõpe ja osaline kontaktõpe õppeperioodi lõpuni

Koolimaja on taas avatud alates 15.05.2020. Vabariigi Valitsus leppis 14.05.2020 kokku leevenduste kavas, mida järgitakse pärast eriolukorra lõppu. Haridusasutustes on lubatud osaline kontaktõpe kuni kümneliikmelistes rühmades. Õppetööd tuleb korraldada võimalikult hajutatult ning järgides 2+2 reeglit.

Puurmani Mõisakoolis jätkub üldiselt distantsõpe õppeperioodi lõpuni. Kooli kutsutakse õpetajate ettepanekul väike arv õpilasi. Kooli ruumid on ettevalmistatud vastavalt kõrgendatud hügieeninõuetele, mille on koostanud Haridus- ja Teadusministeerium. Haigusnähtudega õpilased, õpetajad ega töötajad ei tohi osaleda kontaktõppes. Õppetöö koolimajas viiakse läbi üksikutel päevadel ning kuni 5 õppetundi päevas. Õpilastele on tagatud koolitransport ja vajadusel ka koolitoit. Õppetöö kuupäevade, õppeaasta lõpu jms kohta jagavad klassidele infot klassijuhatajad.