Uudised

Kooli juurde tekkis helkurpõõsas 20. detsember

Kooli juurde tekkis helkurpõõsas.


Puurmani Mõisakooli õpilasesinduse eestvedamisel tekkis Puurmani kooli juurde helkurpõõsas. "Pimeda ajal on ikka autojuhil jalakäijate märkamisega probleeme," lausus kooli huvijuht Raina Rumvolt. "Seepärast propageerime ka meie koolis helkurite kandmist. Helkurpõõsast võib helkuri endale võtta igaüks, kel selleks vajadus," lisas ta.

Projekti "Põltsamaa valla koolidesse helkuripuud" algatas Põltsamaa noortevolikogu. Projekti eesmärgiks on teha pimeda ajal nähtavaks koolide õpilased ja töötajad. Suur tänu idee teostajatele!

Puurmani Mõisakooli õpilasesinduse eestvedamisel tekkis Puurmani kooli juurde helkurpõõsas. "Pimeda ajal on ikka autojuhil jalakäijate märkamisega probleeme," lausus kooli huvijuht Raina Rumvolt. "Seepärast propageerime ka meie koolis helkurite kandmist. Helkurpõõsast võib helkuri endale võtta igaüks, kel selleks vajadus," lisas ta.

Projekti "Põltsamaa valla koolidesse helkuripuud" algatas Põltsamaa noortevolikogu. Projekti eesmärgiks on teha pimeda ajal nähtavaks koolide õpilased ja töötajad. Suur tänu idee teostajatele!