Esitleti Puurmani mõisa tööraamatut 26. juuni margus

Esitleti Puurmani mõisa tööraamat/vihikut

Puurmani Mõisakoolil valmis mõisa inspireerivast kunstist ja loost jutustav raamat. "Kuna Puurmani mõisas on nii palju vapustavalt kaunist kunsti, siis tundus, et seda peaks ka laiemale publikule pakkuma," sõnas projekti eestvedaja Raina Rumvolt. "Lisaks kunstile on raamatus ka palju erinevaid muid ülesandeid ja töölehti. Seda saab kasutada õppetöös ainete lõimingut läbi viies," lisas Rumvolt.

Raamatu esitlus leidis aset 17. juunil 2020 ning esimene raamat kingiti Põltsamaa vallavanem Andres Väänale. Värsket trükist tutvustasid projektijuht Gled-Airiin Saarso ning raamatu kunstnik Tiia Pällo. Raamat on järjekorras viies samas sarjas juba varasemalt välja antud Vääna, Laupa, Vodja ja Illuka mõisate tutvustuste kõrval. Sarja eesmärgiks on tutuvustada avalikkusele Eesti kauneid mõisaid. Raamatut "Puurmani mõis. Ammendamatu inspiratsiooniallikas" on võimalik soetada Puurmani mõisast Unustatud Mõisate päevade ajal ning Regio müügipunktidest.