Õppetöö

Õpiabi ajad 2022/2023


       

Õpetaja

Klassiruum

Aeg

Tatjana Keäri

 4. klass

 E 13.00-14.30 või kokkuleppeliselt

Ann Tooming

tugiõpe

 kokkuleppel

Anneli Rebane

muusikaklass

 N 7. tund

Anu Martis 

Ajalooklass

 R 7. tund või kokkuleppel

Eda Sääsk

3. klass

 K 7. tund, N 6 tund või kokkuleppel

Jane Paabor-Niklus

eesti keele klass

 E 7. tund kokkuleppel

Ingrid Lindenberg

võõrkeelte klass

 N 7. ja 8. tund kokkuleppel

Kaire Pettai

1. klass

 K 6.tund ja R 6.tund kokkuleppel

Marika Liiv 

loodusainete klass

 R 7. tund kokkuleppel

Ene Kõnnussaar

käsitööklass

 T 8.tund ja N 8. tund kokkuleppel

Allar Mehik

matemaatikaklass

 kokkuleppel

Triinu Rooni

loodusainete klass

 K 7. tund kokkuleppel

Kai Saarse

 2. klass

 N 5.tund kokkuleppel

Ants Reinumägi

tööõpetuse klass

 T 8. tund kokkuleppel

Telver Objärtel  

loodusainete klass

 T 8. tund kokkuleppel

Dmitri Luppa

loodusainete klass

 N 8. tund kokkuleppel

Helina Amur

4.klass

 T 7. tund kokkuleppel

Maia Võsu

staadion, rahvamaja

 N 8.tund kokkuleppel

Ivar Sillaste

arvutiklass

 T 7. tund kokkuleppel

       

Õpetaja

Klassiruum

Aeg

Tatjana Keäri

 4. klass

 E 13.00-14.30 või kokkuleppeliselt

Ann Tooming

tugiõpe

 kokkuleppel

Anneli Rebane

muusikaklass

 N 7. tund

Anu Martis 

Ajalooklass

 R 7. tund või kokkuleppel

Eda Sääsk

3. klass

 K 7. tund, N 6 tund või kokkuleppel

Jane Paabor-Niklus

eesti keele klass

 E 7. tund kokkuleppel

Ingrid Lindenberg

võõrkeelte klass

 N 7. ja 8. tund kokkuleppel

Kaire Pettai

1. klass

 K 6.tund ja R 6.tund kokkuleppel

Marika Liiv 

loodusainete klass

 R 7. tund kokkuleppel

Ene Kõnnussaar

käsitööklass

 T 8.tund ja N 8. tund kokkuleppel

Allar Mehik

matemaatikaklass

 kokkuleppel

Triinu Rooni

loodusainete klass

 K 7. tund kokkuleppel

Kai Saarse

 2. klass

 N 5.tund kokkuleppel

Ants Reinumägi

tööõpetuse klass

 T 8. tund kokkuleppel

Telver Objärtel  

loodusainete klass

 T 8. tund kokkuleppel

Dmitri Luppa

loodusainete klass

 N 8. tund kokkuleppel

Helina Amur

4.klass

 T 7. tund kokkuleppel

Maia Võsu

staadion, rahvamaja

 N 8.tund kokkuleppel

Ivar Sillaste

arvutiklass

 T 7. tund kokkuleppel